• Nasi milusińscy

• Maj w przedszkolu

• 05.06.2023 18:08
        •          Miesiąc maj zaczęliśmy od poznawania historii naszej miejscowości jak i obchodzonych w tym miesiącu świąt takich jak; 1 Maja - Święto Pracy, 2 Maja - Dzień Flagi i 3 Maja-Święto Konstytucji. Dzieci oglądały film o powstawaniu państwa polskiego i utrwalały symbole narodowe oraz uczyły się hymnu „Mazurka Dąbrowskiego”. 5maja wzięły udział w szkolnej Akademii z okazji 3 Maja, gdzie mogły razem z całą szkolną społecznością odśpiewać z wielkim zaangażowaniem nasz hymn i obejrzeć występ starszych kolegów i koleżanek.
        • Co ciekawego działo się w kwietniu

• 05.06.2023 18:00
        •           Za nami kolejny miesiąc, którego nazwa pochodzi od kwitnących kwiatów i budzącej się do życia przyrody. Raz było zimno i padał śnieg by innym razem było ciepło i świeciło słońce,  „Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata” mogliśmy się przekonać jak zmienna potrafi być pogoda w tym miesiącu.
        • Co się u nas działo w marcu

• 11.04.2023 21:19
        •               Kolejny miesiąc za nami, podobnie jak poprzednie miesiące także i ten obfitował w wiele różnych ciekawych wydarzeń. Oto one:

•  6 marca przedszkolaki wzięły udział w wycieczce do leżajskiego FOK-u, gdzie obejrzały spektakl iluzji pt. „Pan Magiczny”.

• 7 marca swoje „przedszkolne święto” miał Błażej a 9 marca Lilianka jako pierwsi z grupy skończyli 5 lat.

• 21 marca przedszkolaki powitały nową porę roku. Wspólnie ze starszakami żegnaliśmy Zimę by radośnie głośnymi okrzykami ogłosić królowanie Wiosny.

• Powitanie Wiosny w przedszkolu.

• 24.03.2023 17:41
        •            We wtorek 21 marca dzieci z obu grup przedszkolnych wspólnie świętowały nadejście pięknej pory roku - Wiosny. W tym dniu w ubraniach dominował kolor zielony i żółty oznaczający budzącą się z zimowego snu przyrodę i ciepłe słoneczko. W sali przedszkolnej zrobiło się kolorowo za sprawą przyniesionych przez dzieci wiosennych gaików wykonanych w domu wraz z rodzicami.

• Luty w przedszkolu

• 24.03.2023 17:41
        •           Drugi miesiąc roku, luty choć najkrótszy w kalendarzu okazał się bogaty w różne ciekawe wydarzenia. Dużo się działo w naszej grupie. Na początku miesiąca do naszego oddziału dołączyło dwoje nowych niespełna 3letnich przedszkolaków - Oliwia i Karol.

Obchodziliśmy również wiele Świąt Nietypowych, które w lutym urozmaiciły nasz przedszkolny program, a były to: