• Nasi milusińscy

• Wycieczka przedszkolaków na spektakl teatralny  pt. „Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce”.
        • Wycieczka przedszkolaków na spektakl teatralny pt. „Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce”.

• 04.11.2022 09:21
        • W środę 19 października przedszkolaki z obu grup 0a i 0b wzięły udział w wycieczce do Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku gdzie obejrzały spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa promujący zdrowy tryb życia pt. „Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce”. Aktorki w zabawny sposób poprzez humorystyczne dialogi dostarczyły młodym widzom wiedzy o tym jak bardzo istotna jest zbilansowana dieta, bogata w owoce i warzywa. Dzieci aktywnie brały udział w spektaklu z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie a na koniec nagrodziły aktorki gromkimi brawami. Wjazd wywołał u dzieci ogromna radość i niesamowite wrażenia.

• Remonty wokół budynku przedszkola

• 21.10.2022 09:05
        • Zakończyła się realizacja projektu pn. „Zagospodarowanie terenu działki nr 3531/6 poprzez montaż urządzeń rekreacyjnych i budowę ogrodzenia”- Etap II, w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025 na działania służące realizacji Sołeckiej Strategii Rozwoju Wsi. W ramach zadania zdemontowane zostało istniejące ogrodzenie oraz wykonano nowe ogrodzenie z siatki i paneli betonowych. Spora część prac została wykonana przez mieszkańców sołectwa Brzyska Wola oraz lokalnych partnerów.

• Wrzesień w grupie 3-4 latków

• 04.10.2022 15:10
        • Pierwszy miesiąc w najmłodszej  grupie przedszkolnej 3 i 4 latków to czas adaptacji i wdrażania w rytm życia przedszkolnego szczególnie dla tych dzieci, które po raz pierwszy przekraczają próg naszej placówki. Szybko jednak początkujący przezwyciężyli swoje lęki i obawy, przystosowali się do nowego otoczenia, grupy i polubili się wzajemnie.
        • Wyjazd przedszkolaków na spektakl teatralny

• 04.10.2022 15:11
        • W piątek 30 września dzieci z obu grup przedszkolnych 3 i 4 latków oraz 5 i 6 latków wraz z paniami wychowawczyniami i opiekunami wzięły udział w wycieczce do Franciszkańskiego Ośrodka Kultury  w Leżajsku. Tam obejrzały  pogodny spektakl  dedykowany dzieciom przedszkolnym w wykonaniu aktorów z Teatru Maska w Rzeszowie pt. „O mniejszych braciszka św. Franciszka”.