• Nasi milusińscy

• PAŹDZIERNIK - drugi miesiąc przedszkolnej przygody

• 06.11.2023 08:26
        •       Za nami kolejny miesiąc , dzieci coraz lepiej czują się w przedszkolnej społeczności, miło spędzają czas na zabawach w sali przedszkolnej jak również na świeżym powietrzu. Ponieważ w tym miesiącu pogoda dopisywała mogliśmy każde popołudnie spędzać na placu zabaw oraz odbyć pierwsze wspólne spacery.
        • WRZESIEŃ - początek przedszkolnej przygody.

• 06.10.2023 15:47
        •         Właśnie minął pierwszy miesiąc w przedszkolu, najważniejszy dla wszystkich dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną. Maluszki już znają się z nowymi kolegami i koleżankami oraz Paniami pracującymi na co dzień w przedszkolu, dobrze się czują w nowym otoczeniu i z chęcią spędzają razem czas ucząc się i bawiąc.
        •  Witamy w nowym roku szkolnym
        • Witamy w nowym roku szkolnym

• 12.09.2023 19:33
        •        W roku szkolnym 2023/2024 do oddziału 3 i 4 latków zapisano 21 dzieci, dziewięć dziewczynek i dwunastu chłopców. Za nami pierwszy tydzień adaptacji i wzajemnego poznawania się, przełamywania lęków i obaw zwłaszcza dla przedszkolaków rozpoczynających przedszkolną przygodę. To również czas  poznawania przedszkolnych zasad, kącików zabaw i zakamarków przedszkola. Dzieci uczestniczą w zabawach ruchowych w sali i na świeżym powietrzu, wykonują pierwsze zadania w książkach oraz prace plastyczne. Przed nami wiele ciekawych wydarzeń, nowych wyzwań i przygód oraz mnóstwo zabawy.
        • Czerwiec w naszym przedszkolu.

• 27.06.2023 22:37
        •       Miesiąc czerwiec rozpoczął się Dniem Dziecka, najbardziej wyczekiwanym i lubianym przez wszystkie dzieci świętem. W naszej szkole to wydarzenie cała szkolna społeczność celebrowała z lekkim opóźnieniem bo 7 czerwca. Ze  względu na pogodę salę gimnastyczną wypełniły dmuchane atrakcje na których wszyscy mogli świetnie się bawić, na tych co potrzebowali  nieco odpocząć i nabrać sił czekały różne smakołyki i przekąski przygotowane przez rodziców. Oprócz tego przedszkolaki wykazały się sprawnością fizyczną i sprytem w przygotowanych dla nich konkurencjach sportowych  za co zostali nagrodzeni zarówno przez panią jak i przez Radę Rodziców. To był dzieci dzień pełen uśmiechu, radości i pozytywnej energii.