• CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!

• 06.04.2023 18:25
      •       Jednak nie każdy spędzi je w rodzinnym gronie… Czas świąt to dla wielu osób trudny okres samotności, a my ponownie chcemy to zmienić, wypełniając go dobrym słowem, obecnością, pomocą, życzeniami i upominkami. Dlatego jak co roku 6 grudnia udaliśmy się z wizytą do osób starszych i samotnych z terenu Brzyskiej Woli. Radość na ich twarzach, a niejednokrotnie łzy w ich oczach były dowodem na to, że takie działania są dla nich ważne i potrzebne. W trakcie spotkań młodzi wolontariusze poznali osoby starsze i samotne ze swego najbliższego otoczenia, nauczyli się współpracy w zespole, a podejmowane działania przyniosły im satysfakcję z pomagania.

•         Wolontariusze dziękują z całego serca wszystkim wspaniałym osobom, które poświęciły swój czas i wsparły rzeczowo oraz organizacyjnie nasze akcje. Zapraszamy do dalszej współpracy na rzecz starszych, chorych i samotnych. Zapewniamy, że od lat nasze działania dają ogrom radości wszystkim potrzebującym.

Przed nami jeszcze kilka akcji charytatywnych, które trwają do 19 grudnia:

• „Szlachetna paczka”,
        • „Paka dla dzieciaka”- prezent dla podopiecznych z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci,
        • „Gwiazdka dla bezdomniaka” – zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska „Kundelek”.

Wolontariusze.