• Nasi milusińscy

• Wycieczka przedszkolaków

• 18.04.2024 07:50
      •        W środę 17 kwietnia przedszkolaki  z obu grup wzięły udział w wycieczce do Leżajska gdzie w Franciszkańskim Ośrodku Kultury  w ramach Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej Leżajsk 2024 obejrzały pokaz iluzji w wykonaniu Pawła Kwietnia.
      • Najmłodsi bardzo lubią pokazy czarów i magii, które mogą zobaczyć na własne oczy. Podczas występu Artysta swoimi czarami przeniósł dzieci do świata niezapomnianych wrażeń. Dzieci wypowiadały magiczne zaklęcia a chętni mali widzowie byli zapraszani na scenę aby pełnić rolę asystenta reżysera show. Widownia z wielkim zaangażowaniem obserwowała pokaz i żywo reagowała na kolejne części programu. Spektakl dostarczył wszystkim oglądającym ogrom dobrej zabawy, radości i uśmiechu co widać było na twarzach widzów a gromkie brawa były podziękowaniem za „spotkanie z iluzją”.

Pełni niezapomnianych wrażeń i dobrego humoru wróciliśmy do przedszkola.