• Otrzymaliśmy dofinansowanie - 20 000 złotych w ramach programu „Drogowskaz” na realizację projektu „Świetliki drogowe”!

• 23.09.2023 11:02
      •                     Fundacja Inter Cars ruszyła z unikatowym, ogólnopolskim programem grantowym – Drogowskaz. Celem nadrzędnym inicjatywy jest dotarcie do społeczności lokalnych oraz poprawa bezpieczeństwa drogowego. To pierwszy tego typu program w Polsce, który zasięgiem obejmie cały kraj!
                     Bardzo zależy nam na poprawie bezpieczeństwa na polskich drogach. Mimo, że jesteśmy młodą fundacją, to od samego początku naszego istnienia obszar bezpieczeństwa ruchu drogowego jest naszym priorytetem. Dlatego postanowiliśmy uruchomić ogólnopolski program grantowy Drogowskaz, w ramach którego chcemy wesprzeć społeczności lokalne, by razem, krok po kroku, zmieniać sytuację użytkowników ruchu na lepsze. – mówi Jacek Piotrowiak, prezes zarządu Fundacji Inter Cars.

•             W ramach pilotażowej edycji programu, Fundacja Inter Cars, przekazała dwunastu organizacjom z całej Polski, w tym Szkole Podstawowej im. J. Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli, środki finansowe na realizację autorskich projektów, których główną misją jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ruchu drogowego – pieszych, rowerzystów, dzieci, seniorów, rodziców z wózkami, osób z niepełnosprawnościami czy kierowców.

Dobra informacja dotarła do nas w trakcie wakacji:

Szanowni Państwo,

chciałbym Państwu pogratulować wyboru Państwa projektu: „Świetliki drogowe” w pierwszej edycji naszego programu grantowego „Drogowskaz”, prowadzonego przez Fundację Inter Cars.

Bardzo cieszymy się na możliwość współpracy!

Już teraz rozpoczynamy formalne przygotowania. Ze swojej strony zapewniam Państwa o naszym wsparciu przy promocji projektu.

Łącze wyrazy szacunku,

Wojciech Surała
        Specjalista ds. Projektów Strategicznych

Realizacja projektu „Świetliki drogowe” już od września!

Edyta Kusa