• Ogłaszamy

• 21.09.2022 16:58

• zbiórkę czarno-białych fotografii z terenu wsi - Brzyska Wola.

Zdjęcia mogą obrazować architekturę, miejsca, życie codzienne, wydarzenia publiczne, zwyczaje, obrzędy, itp.

Po zbiórce stworzymy wystawę, a najciekawszy kadr stanie się muralem na Szkole Podstawowej im. J. Świątoniowskiego
        w Brzyskiej Woli.

• Jeśli posiadacie Państwo wiekowe zdjęcia i chcecie ocalić je od zapomnienia

– podzielcie się nimi z nami!!!

Przynieście je do sekretariatu wyżej wymienionej szkoły do 12 września br. Wszystkie fotografie zostaną zeskanowane i zdigitalizowane, a oryginały oddane właścicielom.

Dzięki temu wspólnemu przedsięwzięciu zachowamy dla przyszłych pokoleń wyjątkowe wspomnienia zaklęte w starych fotografiach.

Grupa Aktywnych Twórczo

Projekt „Zmalujmy przeszłość” sfinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację Fundusz Lokalny w Leżajsku.